fbpx

Ušetrite s novým Balíkom Živnostník až 1 752 € ročne

3. decembra 2018
DOXX - Stravné lístky
2 082

 

Balík Živnostník od DOXX – Stravné lístky je exkluzívna novinka na trhu zabezpečovania stravovania. Je upečená presne na mieru pre všetkých živnostníkov a fyzické osoby podnikateľov. Poradíme vám, ako ušetriť peniaze a chrániť váš najväčší kapitál – zdravie. To podporuje pravidelné stravovanie.

S nami svoje stravovanie vybavíte pohodlne. Jedinou objednávkou získate modernú stravovaciu kartu DOXX platnú na 3 roky a na nej elektronické stravné lístky. Kartu vám doručíme na vašu adresu a môžete ju začať používať. Je skvelé, že ňou môžete platiť v stovkách reštaurácií a prevádzok po celom Slovensku. Samozrejme nechýbajú ani obchodné siete ako Lidl, Kaufland, Tesco, Coop Jednota, Fresh, Koruna či Terno.

Faktúru za nákup stravovacej karty a e-Stravných lístkov dáte účtovníčke, ktorá namiesto bločkov za obedy zúčtuje jeden doklad. A v peňaženke máte miesto papierových gastrolístkov iba stravovaciu kartu.

S moderným stravovaním môžete ušetriť až 1752 €

Balík Živnostník je moderné stravovanie na celé 3 roky len za 6 €.  Práve vďaka započítaniu stravných lístkov do daňovo uznaných nákladov môžete ušetriť až 1 752 € za každý rok. Veď kto šetrí má u nás na tri…

Zivnostnici usetrite DOXX Stravne listky - Ušetrite s novým Balíkom Živnostník až 1 752 € ročne

Viac informácií nájdete na našej podstránke www.fpoho.sk/zivnostnici/

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button