fbpx

Bonus Box pomáha reštauráciám aj stravníkom

15. februára 2023
DOXX - Stravné lístky
845

Počuli ste už o našom novom fpoho vylepšováku pre prevádzky a držiteľov fšekarty? Predstavujeme vám Bonus Box, ktorý pomáha reštauráciám zaplniť prázdne stoly a stravníkom ušetriť euráče za občerstvenie v obľúbených prevádzkach.

Bonus Box pre reštaurácie

Varíte lahodné obedy, no často vám zostanú porcie, na ktorých by si mohli pochutiť ďalší zákazníci? Vymysleli sme pre vás pomoc – nový vernostný program Bonus Box, ktorý podporí návštevnosť každej reštaurácie. Veľkou výhodou je, že si ho prevádzka manažuje  sama.

Ako získa prevádzka Bonus Box?

Veľmi jednoducho, stačí ak vo svojej reštaurácii akceptujete eStravenky. Bonus Box si spravujete online v Zákazníckej zóne na webe www.fpoho.sk. Výšku bonusu, ktorou odmeníte zákazníkov si tiež určujete sami.

Aby ste Bonus Box dostali jednoducho a šikovne medzi ľudí, pripravili sme pre vás pravidelnú marketingovú podporu na našich sociálnych sieťach a fpoho webe. Rôzne balíky, ktoré zabezpečia príchod nových zákazníkov a zvýšia vašu konkurencieschopnosť si môžete pozrieť na tu.

Všetko o tom, ako presne funguje Bonus Box pre reštaurácie si prečítate na našom webe.

doxx fpoho bonus box drzitel 266x300 - Bonus Box pomáha reštauráciám aj stravníkom

Bonus Box pre fpoho stravníkov

Držitelia fšekarty sa tiež potešia výhodám, ktoré získajú vďaka novému Bonus Boxu. Každý z nás pocítil, že pravidelné návštevy obľúbených reštaurácii idú čoraz viac do peňaženky. Ako sa chutne naobedovať a zároveň ušetriť?

Vďaka nazbieraným bodom v rámci vernostného programu sa budete stravovať výhodnejšie. Napríklad z každých vyobedovaných 100 € ušetríte aj 10 €. Stačí si vybrať z prevádzok, kde môžete využiť Bonus Box a body sa môžu začať hromadiť na vašej fšekarte. Uplatníte si ich vo forme zľavy pri ďalšom chutnom obede alebo inom občerstvení.

Ako získa Bonus Box držiteľ fšekarty?

Opäť je to veľmi jednoduché. V appke vám vznikne tzv. Bonus Box, kde uvidíte výber prevádzok, výšku zliav, ktoré poskytujú a priamo si môžete pozrieť ponúkané denné menu. Vyberte si z ponuky reštaurácie, ktoré vám vyhovujú a zbierajte u nich body.

Všetko o tom, ako funguje Bonus pre stravníkov si prečítate na našom webe.

Bonus Box pre stravníkov | ‎Bonus Box pre reštaurácie | fšetkarta ‎| eStravenky

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button