fbpx

Stravovacou kartou zaplatíte za potraviny už aj v TERNO.

16. mája 2018
DOXX - Stravné lístky
3 554

Držitelia Stravovacích kariet DOXX môžu okrem stoviek reštaurácií po celom Slovensku platiť za nákup potravín už aj v každej prevádzke maloobchodnej siete TERNO. Platba v presnej výške prebieha jednoducho a bezkontaktne, priložením karty k POS terminálu pri pokladni TERNO.

Táto slovenská sieť sa pridala k veľkým obchodným reťazcom Tesco, Billa či Jednota, ktoré akceptujú moderné elektronické stravné lístky. Stravovať sa tak vedia aj tí, ktorí majú rôzne alergie či obmedzenia a miesto obedovania v reštaurácii si jedlo pripravujú z nakúpených surovín a potravín. Výborné tipy na rôzne recepty ponúka TERNO aj priamo na svojej webovej stránke.

DOXX stravne listky slecna karta 300x247 - Stravovacou kartou zaplatíte za potraviny už aj v TERNO.

Stravovacia karta slúži ako moderná náhrada štandardných papierových stravných lístkov. Je to komfortná karta s bezkontaktnou technológiou a vysokými bezpečnostnými parametrami, na ktorej sú nabité elektronické stravné lístky. Pomáha znižovať administratívu zamestnávateľom aj prevádzkam tým, že vďaka elektronizácii im odpadá chybovosť pri manipulácii s hotovosťou a s ceninami.

Všetky prevádzky, kde akceptujú Stravovaciu kartu DOXX, nájdete v tabuľkovom alebo mapovom vyhľadávaní na https://fpoho.sk/kde-platia-doxx/ po zadaní filtra produktu Stravovacia karta alebo sumárne v jednom pdf dokumente.

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button