fbpx

Nezabudnite minúť poukážky do konca roka

4. novembra 2020
DOXX - Stravné lístky
6 072

 

V súvislosti s blížiacim sa koncom roka vám prinášame odpovede na najčastejšie otázky našich užívateľov. Aktuálne sa na nás najviac obraciate najmä s týmito témami.

Kde môžem minúť darčekové poukážky?

Benefitné darčekové poukážky DOXX Plus môžete minúť v takmer 7 000 obchodoch na celom Slovensku. Okrem celoslovenských sietí, ako napríklad TESCO, Panta Rhei, FANN, Office Shoes, ECCO, 101 Drogérie, Intersport, Mountfield, Jednota, Lekáreň BENU, eiffel optik, Zajo,…) ich akceptujú aj v stovkách lokálnych obchodov.

Všetky akceptačné miesta si môžete vyhľadať priamo na webe alebo cez smart aplikáciu Karta DOXX v mobile. Pre najlepšie výsledky vo vašom okolí si nezabudnite vyfiltrovať váš okres a typ produktu – podľa toho, či máte papierové poukážky alebo elektronické poukážky na Karte DOXX.

Do kedy platia DOXX stravné lístky?

Presný dátum platnosti je vždy uvedený na zadnej strane papierového lístka. Gastrolístkami z ročníka 2020 teda môžete svoje obľúbené reštaurácie podporiť ešte do 31. 12. 2020. O prípadnú výmenu neminutých straveniek 2020 za nový ročník 2021 môžete požiadať svojho zamestnávateľa, ktorý vám však s takouto výmenou najskôr musí súhlasiť.

Stravne listky DOXX 2020 back - Nezabudnite minúť poukážky do konca roka Stravne listky DOXX 2020 front - Nezabudnite minúť poukážky do konca roka

Prečo sa mi v aplikácii zobrazujú 2 zostatky e-Stravných lístkov?

Dve finančné hodnoty zostatkov sa vám v smart aplikácii aj v účte držiteľa karty zobrazujú iba v prípade, ak ste ešte neminuli e-Stravné lístky ročníka 2020. Vtedy máte zobrazený jeden zostatok na využitie do 31. 12. 2020 a druhý zostatok na využitie do konca budúceho roka 2021. Rovnako v prípade, že máte na Karte DOXX aj produkt e-Benefitné poukážky, môžu sa vám tiež zobrazovať dva zostatky.

Môžem minúť e-Stravné lístky emisie 2020 aj budúci rok?

Áno, môžete. Zostatok, ktorý neminiete na Karte DOXX do konca tohto roka, vám neprepadne a budete ho môcť použiť aj v budúcom roku do 28.2.2021. Na prelome rokov sa vám zostatok e-Stravných lístkov 2020 automaticky prenesie do nového roka 2021. Veríme, že aj v nastávajúcom období podporíte v čo najväčšej miere gastrosektor a budete využívať stravovaciu kartu práve v reštauráciách.

Rekreačný poukaz DOXX už tento rok nevyužijem, ako mám postupovať?

Rekreačný poukaz je možné v zmysle legislatívy k príspevku na rekreáciu využiť iba v tom roku, v ktorom vám bol vydaný. Ak nestihnete do 31. decembra 2020 využiť celú sumu vášho rekreačného poukazu, tak nevyčerpaný zostatok vám bude automaticky vrátený. Presný proces vrátenia peňazí závisí od toho, akým spôsobom váš zamestnávateľ zabezpečoval nabíjanie rekreačných poukazov.

Rekreacne poukazy platnost a zostatok 2019 - Nezabudnite minúť poukážky do konca roka

Môžete uviesť príklad vrátenia nevyčerpaného rekre poukazu?

Zamestnávateľa ste v júni 2020 ako oprávnený zamestnanec požiadali o rekreačný poukaz v maximálnej hodnote 500 €. Mzdárka vám v júli na Kartu DOXX nabila hodnotu 500 €. Z toho 275 € bol 55 % – tný príspevok na rekreáciu od firmy a suma 225 € bola vaša časť príspevku (zrážka zo mzdy). V októbri ste si vybrali z ponuky našich zmluvných partnerov rekreáciu, za ktorú ste Kartou DOXX zaplatili 406 €. Zostala vám nevyčerpaná suma 94 €. Keďže už do konca roka 2020 neplánujete žiaden pobyt, táto suma rekreačného poukazu bude vrátená.

Vrátenie nevyčerpaného rekreačného poukazu za rok 2020 vo výške 94 € bude rozdelené nasledovne:
» 55 % zamestnávateľovi = 51,70 €
» 45 % zamestnancovi = 42,30 €

Neviem si spomenúť na PIN kód ku svojej karte

Na sprievodnom liste ku Karte DOXX máte uvedený svoj PIN kód ku karte aj Aktivačný kód k aplikácii. Je preto dôležité si tento dokument starostlivo uschovať. Ďalšou možnosťou na získanie zabudnutého PINu je po prihlásení sa do svojho online účtu držiteľa ku Karte DOXX. Cez voľbu zabudnutý PIN  vám pošleme na e-mail nový PIN kód, avšak iba ak máte ku karte priradený e-mail. Nezabudnite si preto v nastaveniach účtu zadať kontaktný e-mail, je vhodný je pre takéto prípady.

Nakoniec, ohľadne zabudnutého PIN kódu nás môžete kontaktovať aj na bezplatnom Infoservise 0800 166 556, a to v štandardných pracovných dňoch medzi 7:30-16:00.

Elektronicke gastro listky DOXX na karte - Nezabudnite minúť poukážky do konca roka

 

Stravné lístky | Karta DOXX | Účet držiteľa Karty DOXX | Kde platia DOXX

#doxxstravnelistky #kartadoxx #gastrolistky #dakujeme

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button