fbpx

Noví lídri posilňujú kľúčové pozície v Skupine DOXX

2. septembra 2019
DOXX - Stravné lístky
1 951

Dynamická Skupina DOXX mení lídrov na kľúčových riadiacich pozíciách. Vedenie spoločností DOXX, a.s. a DOXXbet s.r.o. preberá od septembra Juraj Jurenka, a vedenie samotnej Skupiny DOXX zastrešil Marián Hudec. Obaja vrcholoví manažéri prichádzajú s dlhoročnými manažérskymi skúsenosťami.

 

Marián Hudec, nový šéf Skupiny DOXX, dlhé roky pôsobil ako manažér a neskôr HR riaditeľ v bankovníctve, ostatné roky viedol spoločnosť v oblasti zdravotníctva, a opakovane pôsobil aj ako poradca generálneho riaditeľa.  „Medzi moje ciele patrí využiť synergický potenciál jednotlivých firiem v skupine, nastaviť novú víziu a stratégiu tak, aby sme zúročili silu nášho spojenia. Teším sa na spoluprácu“, uvádza Marián Hudec.

Marian Hudec sef Skupiny DOXX - Noví lídri posilňujú kľúčové pozície v Skupine DOXX

 

Juraj Jurenka viedol viacero riadiacich pozícii v najväčších slovenských bankách, kde bol zodpovedný najmä za rozvoj biznisu a riadenie pobočiek. Okrem finančného sektora pôsobil aj v cestovnom ruchu, kde manažoval lyžiarske stredisko. Pri riadení spoločností DOXX, a.s.DOXXbet s.r.o. sú jeho výzvami nové projekty, rozvoj obchodu, posilnenie značky a nadviazanie na súčasné úspechy oboch spoločností. „Veľmi sa teším, verím, že spolu s celým tímom zvládneme náročné ciele a posunieme naše spoločnosti významne dopredu.“, dodáva Juraj Jurenka.

Juraj Jurenka DOXXbet - Noví lídri posilňujú kľúčové pozície v Skupine DOXX

Obom manažérom želáme veľa úspechov.

 

********
Skupina DOXX patrí k významným 100% slovenským subjektom, ktorý zastrešuje viacero oblastí podnikania. Ide najmä o spoločnosti DOXX, a.s., DOXXbet, s.r.o., DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o., Boutique Hotel Dubná Skala**** a 24-pay s.r.o.

DOXX, a.s. pôsobí na trhu od roku 1993, a to vo sfére lotériových hier a zábavy, zastrešujúc značku Rio. DOXXbet sa od roku 1998 venuje službám najmä v oblasti športového tipovania. Významný úspech dosahuje v online tipovaní. Spoločnosť DOXX – Stravné lístky zabezpečuje od roku 2000 produkty a služby v oblasti zamestnaneckých benefitov, najmä papierových a elektronických stravných lístkov, benefitných darčekových poukážok, pitného režimu a rekreačných poukazov. 24-pay prináša od roku 2012 najmodernejšie online platobné služby. Známou značkou skupiny DOXX je Boutique Hotel Dubná Skala****. Nachádza sa v historickom centre mesta Žilina a od roku 2006 poskytuje reštauračné a ubytovacie služby pre najnáročnejších klientov. Ďalšie spoločnosti EMIS a SIBERIAL pôsobia v oblasti realít.

Spolocnosti podnikatelskej Skupiny DOXX - Noví lídri posilňujú kľúčové pozície v Skupine DOXX

 

#doxxstravnelistky  #skupinadoxx

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button