fbpx

Obálkovanie papierových lístkov grátis

14. marca 2021
DOXX - Stravné lístky
1 512

 

Vážení klienti,
ako váš stabilný partner v oblasti stravovania sa neustále snažíme prinášať užitočné a praktické služby, s výhodami pre vás, ale aj vašich zamestnancov. Aktuálne môžete využiť naše bezplatné služby a spríjemniť si pracovný život.

Obálkovanie a personalizácia grátis

Ušetrite si čas pri rozdeľovaní papierových stravných lístkov pre vašich zamestnancov a využite ponuku na bezplatnú službu obálkovania. Môžete si objednať stravenky v jednotlivých obálkach podľa zadaného počtu (napr. podľa dní v mesiaci 20, 21, 22 ks) alebo priamo personalizované aj na meno a priezvisko zamestnanca, s konkrétnym počtom lístkov.

Pre nastavenie a podmienky využitia novej služby Obálkovanie grátis kontaktujte náš Infoservis na bezplatnej linke 0800 166 556 alebo infoservis@doxx.sk, a to v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00.

obalkovanie gratis DOXX Stravne listky aktualita - Obálkovanie papierových lístkov grátis

Dobrý program plný výhod vďaka stravenkám ♥

Všetci vaši zamestnanci, užívatelia DOXX stravných lístkov, majú k dispozícii Dobrý program. Odmeňujeme v ňom dobrými vecami každého, kto naďalej zostane pri používaní DOXX stravných lístkov alebo stravovacích kariet. Dobrý program prináša skvelé výhody, odmeny a hodnotné podujatia, ktoré zveľadia telo aj dušu.

Užívatelia DOXX lístkov môžu bezplatne využívať skvelé online podujatia, ktoré zveľadia telo aj dušu. Môžete sa tešiť na jogu, zábavnú zumbu, fitness cvičenia s majsterkou Európy Michaelou Seget, finančné aj výživové poradenstvo, lekcie správneho dýchania s Martinom Janišom, koučing so SIKYM s radami pre šťastnejší život, obľúbené programy pre deti Laci Strike a mnohé ďalšie. Za vstupenky na podujatia je možné mesačne ušetriť aj 100 €. Navyše, pri používaní Karty DOXX je k dispozícii aj Zľavový svet a odmena 1 € za každých 5 obedov.

TIP: Pripravili sme pre vás informačný leták o Dobrom programe, ktorý môžete zdieľať svojim zamestnancom.

 

Odborné poradenstvo k legislatíve

Od marca 2021 je v platnosti novela Zákonníka práce, ktorá prináša legislatívne zmeny aj v oblasti stravovania zamestnancov. Pripravili sme pre vás sériu odborných informácii, ktoré vám pomôžu sa v zmenách zorientovať z pohľadu daní a účtovníctva. Poradí vám uznávaný daňový poradca, predseda Združenia účtovníkov Slovenska a člen Slovenskej komory daňových poradcov Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD.

Pozrite si záznam z jeho webinára (video na Vimeo | prezentácia na stiahnutie) alebo si prečítajte sériu piatich odborných článkov na tému stravovanie zamestnancov.

 

Infoservis

S výhodami pre vás a vašich zamestnancov vám poradíme aj na Infoservise, ktorý je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00 na bezplatnej linke 0800 166 556 alebo emailom infoservis@doxx.sk.

webinar martin tuzinsky doxx - Obálkovanie papierových lístkov grátis

 

Dobrý program pre zamestnancov | Odborné informácie k legislatíve

#dobryprogram #legislativa #motivacia #zakonnikprace

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button