fbpx

Univerzálny vianočný darček

1. októbra 2018
DOXX - Stravné lístky
4 593

Keď sme rozmýšľali, ako spríjemniť pracovné prostredie u nás vo firme, začali sme hľadať a zisťovať, aké veci ho dokážu zlepšiť. Ako to už býva, treba začať od seba. Pretože veľa vieme ovplyvniť našim vlastným konaním voči sebe, kolegom a podriadeným. A tak vznikla naša Vianočná motivačná výzva Doceň, oceň, motivuj ?.

Znie to možno údernícky, ale chceme aspoň trochu rozvíriť hladinu a zaujať vás témou docenenia a motivácie zamestancov. Naša Vianočná výzva obsahuje 12 motivačných tipov, na každý týždeň až do Vianoc jeden, ako si zo zamestnania môžeme urobiť príjemnejšie miesto. Sú najmä o docenení, ocenení a motivácii. Je to ako s obdarúvaním – prečo si dávame darčeky? Obdarovanie je predsa symbol toho, že sme si všimli dobrú prácu, zlepšenie alebo iné pozitíva kolegov, a to bez ohľadu na pracovnú pozíciu. Že vieme doceniť úprimnú snahu a urobiť správny krok.

Sme DOXX – Stravné lístky, hrdá slovenská firma a neustále sa snažíme prinášať niečo, čo pomôže firmám, zamestnancom aj našim partnerom, reštauráciám a prevádzkam. Preto prinášame k Vianočnej motivačnej výzve aj EXTRA výhody. Každý, či firma, alebo súkromná osoba, si môže u nás zabezpečiť Benefitné darčekové poukážky DOXX Plus extra výhodne od 1. októbra až do konca roka 2018.

Extra výhodami sú:

  • skvelá personalizácia, tá zdôrazňuje osobný moment pri obdarovaní, kedy darčekové balenie s poukážkami nesie meno zamestnanca,
  • pripravili sme súťaž s krásnymi vecnými cenami pre tých, ktorí si objednanú poukážky – veď darčekov nikde nie je dosť,
  • poplatok za naše služby sme znížili v tomto mimoriadnom období na nulu, aby sme aj my prispeli a podporili vás,
  • predaj všetkým, aj občanom – každý si tak môže objednať skvelý univerzálny vianočný darček aj priamo domov, pre svojich blízkych.

Ako povedal náš vedúci logistiky a distribúcie Maroš, prezývaný MaK, poukážky ako vianočný darček neurazia, ale potešia ?. Preto neváhajte a využite skvelé predvianočné obdobie na odmeňovanie darčekovými poukážkami od nás. Objednať si ich je veľmi jednoduché, cez online Zákaznícku zónu kedykoľvek 24 hodín denne.

Univerzalny Vianocny Darcek DOXX Plus - Univerzálny vianočný darček

PS: Kolegyňa Katka sa pýta, či bude aj básnička. Bude:
Doceň, oceň, motivuj,
Benefitky podaruj.

 

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button