fbpx

Venujte svoje 2 % na dobrú vec s Nadáciou DOXX

31. marca 2020
DOXX - Stravné lístky
2 155

 

V dnešnej dobe sa ľudia viac zapájajú do množstva dobrých aktivít, ktorými dobrovoľne pomáhajú jednotlivcom či komunitám. Vieme, že každá forma pomoci sa počíta. Nezabúdajme, že aj príspevok 2 % z našich daní je dobrý spôsob, ako urobiť veľa malých „zázrakov“. Prispejte teraz dvomi percentami Nadácii DOXX, ktorá môže v potrebný čas vrátiť pomoc práve vám.

Nadácia DOXX vznikla v roku 2016. Založila ju spoločnosť DOXX – Stravné lístky, ktorá sa filantropii a spoločenskej zodpovednosti venuje už 20 rokov. Začínala s podporou rôznych verejno – prospešných projektov v Žiline a jej okolí. Každoročne pomáhala v oblasti športu, a to nielen v tom vrcholovom, ale aj v najnižších ligách a začínajúcich kluboch. Aktívne rozvíjala žilinský hokej, futsal a detskú cyklistiku. Aj vďaka DOXX – Stravné lístky sa môže športu venovať viac nadšencov a talentov. V sociálnej sfére spoločnosť podporovala Centrum sociálnych služieb Lúč, občianske združenie Náruč – Pomoc deťom v kríze, kultúrne centrum Stanica Záriečie. Prispievala tiež na environmentálne projekty chrániace životné prostredie.

Ďalšou oblasťou podpory, ktorú je potrebné vyzdvihnúť, je darovanie veľkých finančných príspevkov na nákup špeciálnych medicínskych prístrojov. V roku 2018 napríklad venovala žilinskej kardiológii sumu 30 000 € na zabezpečenie moderného ultrazvuku.

 

Ako venovať 2 % na dobrú vec

Na venovanie 2 % Nadácii DOXX si môžete stiahnuť tlačivo s predvyplnenými údajmi nadácie. Alebo vyplňte vo vašom tlačive Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov nasledovné Údaje o prijímateľovi:

IČO: 50627775, Právna forma: nadácia
Obchodné meno: Nadácia DOXX
Sídlo: Kálov 356, PSČ: 010 01, Obec: Žilina

Nadácia DOXX vznikla na zastrešenie a ďalší rozvoj filantropických aktivít spoločnosti DOXX – Stravné lístky. Veríme, že aj vďaka vašim 2 % budeme môcť pomáhať, v tejto dobe je to čoraz potrebnejšie. Vážime si každú podporu, ktorú nám preukážete.

Nadacia DOXX aktualita - Venujte svoje 2 % na dobrú vec s Nadáciou DOXX

#nadaciadoxx #2percenta #doxxstravnelistky

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button