fbpx

Pomoc v núdzi

Život prináša ľuďom, žiaľ, aj neveselé chvíle. Jednotlivci aj rodiny s deťmi sa dostávajú do ťažkých situácií a potrebujú našu pomoc.  Pomáhať v núdzi by malo byť ľudskou prirodzenosťou. Nikdy nevieme, kedy ju budeme potrebovať práve my.

Spojme sa v čo najširšom množstve a našu pomoc zo srdca zväčšime čo najviac.

Spolupracujeme s neziskovými organizáciami

Organizácie a dobrovoľníci pomáhajúci ľuďom v núdzi cielene. Podporujú zlepšenie ich životnej situácie aj vďaka našim produktom. Stravovacie benefitné poukážky umožňujú ľuďom v núdzi rozhodovať o tom, čo si aktuálne potrebujú zabezpečiť.

So stravovacími poukážkami si vyberú či už potraviny alebo jedlá v reštauráciách.

Benefitné poukážky slúžia na univerzálne nákupy, napr. hygienických potrieb, liekov a pod.

doxx fpoho makovice kvety 2 - Pomoc v núdzi
doxx fpoho makovice kvety 1 - Pomoc v núdzi

Ako spoločne pomáhame

Mnohí naši klienti, pomáhajúci ľuďom v núdzi zo srdca, nakupujú stravovacie poukážkybenefitné poukážky, ktoré zasielame neziskovým organizáciám (Človek v ohrození, Červený kríž, Kto pomôže Ukrajine). Tieto organizácie ich transparente distribuujú tým, ktorí ich najviac potrebujú.

Zapojte sa do tejto pomoci jednoducho aj vy. Nakúpte poukážky adresované ľudom v núdzi prostredníctvom objednávky cez fpoho zónu.

Administratívne náležitosti

Nákup stravovacích či benefitných poukážok firiem pre ľudí v núdzi má svoje špecifiká. Nakúpiť stravovacie poukážky pre ľudí v núdzi môžete pohodlne online priamo tu u nás na webe. Z účtovného hľadiska je možné si nákup zahrnúť do nákladov na základe špecifickej zmluvy o reklame.

Spoločenská zodpovednosť

Už dlhé roky dbáme na zamestnancov, podporujeme komunity, športové talenty, nadácie. Od roku 2016 pomáhame prostredníctvom našej Nadácie DOXX profesionálne, transparentne, s horlivosťou a láskou.

Nie je nám ľahostajný osud ľudí, rodín a detí z našej susednej krajiny, ktorým je v posledných týždňoch neľudským konaním ubližované.

  • Zabezpečili sme bezplatné ubytovanie pre matky s deťmi v hotelovom zariadení, ktoré patrí pod skupinu DOXX.
  • Venovali sme finančnú pomoc v hodnote 5000 € vo forme stravovacích poukážok, ktoré sme s pomocou neziskovej organizácie pre ľudí v núdzi rozdistribuovali.
  • V spolupráci so Superjedlo sme počas apríla 2022 venovali a odviezli kvalitné hotové balené jedlá v hodnote 535 € na miesto humanitárnej pomoci iniciatívy Kto pomôže Ukrajine v Bratislavskom Auparku (celkovo 216 jedál a 69 ks bagiet).
  • Pomohli sme chlapcom z dorasteneckého futbalového tímu FK Desna Černigov, ktorým sme venovali Karty fpoho s kreditom na stravovanie v celkovej hodnote 600 €.
  • Angažujeme sa aj v ďalšej pomoci.
00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button