fbpx

Veľká fpoho hra 2023

Aj firmy sa môžu hrať…

Milí naši súčasní a budúci klienti, počas mesiaca november a december 2023 ste sa mohli zapojiť do Veľkej fpoho hry, v ktorej sa mohli hrať aj firmy. Podmienky boli veľmi jednoduché, stačilo si objednať naše fpoho produkty a registrovať sa cez online formulár.

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili a súťažili o skvelé ceny v hodnote až 15.000 €

Poznáme víťaza

16. januára 2024 sme vyžrebovali výhercu, ktorý splnil podmienky Veľkej fpoho hry, gratulujeme!

Výherca:
Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.

Mega ceny v hodnote 15.000 €, ktoré boli v hre

velka fpoho hra hex - Veľká fpoho hra 2023

Cena č. 1
Koncert HEX

Súkromný koncert HEX u vás s vami. Priamo do firmy alebo na vami zvolené miesto vám príde zahrať jedna z najlepších slovenských kapiel. Cena pre celú firmu, neskutočná zábava, energia a zážitok, ktorý všetkým zostane.

tankovanie NL scaled - Veľká fpoho hra 2023

Cena č. 2
Tankovanie v hodnote 15 000 €

Ak veľa cestujete, radi sa stretávate s klientmi a poteší vás priama úspora, vyberte si ako cenu palivové karty v hodnote 15 000 €. Znížite tak vaše náklady na tankovanie a môžete brázdiť ulice bez starostí.

teambuilding NL scaled - Veľká fpoho hra 2023

Cena č. 3
Super teambuilding pre 30 ľudí

Ste fpoho partia a radi spolu trávite čas? Máme pre vás luxusný jarný teambuilding pre 30 ľudí v krásnej prírode Nízkych Tatier, v Jasnej. Dva dni a dve noci vás bude hostiť hotel Björnsonka. Tešiť sa môžete na množstvo super aktivít.

HN inzercia NL scaled - Veľká fpoho hra 2023

Cena č. 4
Inzercia v HN, ktorá vás zviditeľní

Premýšľate najmä nad tým, čo čaká vašu firmu v budúcnosti? Radi by ste dali o sebe do sveta vedieť? Potom je cena rozhovor v Hospodárskych novinách a inzercia v hodnote 15 000 € pre vás skvelou voľbou.

 

technika NL scaled - Veľká fpoho hra 2023

Cena č. 5
IT vybavenie podľa vašich potrieb

Bez kvalitných pracovných nástrojov to nejde. Vybavte svojich ľudí a firmu špičkovou výpočtovou technikou za 15 000 €. Počítače, projektory, čokoľvek potrebujete, výber je na vás.

Takto ste súťažili v roku 2022

Často kladené otázky

Stačí nám vyplniť registračný formulár, aby sme sa dostali do žrebovania?

Nie, do hry sa zapojíte vyplnením formulára, to treba urobiť do 31.12.2023. Do žrebovania sa dostanú firmy, ktoré majú odbery / objednávky akýchkoľvek fpoho produktov (Stravenky, eStravenky, Benefitné poukážky, eBenefitné poukážky a Rekre poukazy) v minimálnej hodnote 5.000 €. Hodnota 5.000 € je vytvorená súčtom všetkých objednávok v období od 1. 7. 2023 do 31. 12. 2023.

Koľkokrát sa môžeme zapojiť do hry?

Platná je len jedna registrácia. Pri splnení ďalších uvedených podmienok sa násobí šanca na výhru. Nemusíte sa opäť registrovať, do žrebovania vás zaradíme my toľkokrát, koľko podmienok splníte.

Kedy si musím vybrať výhru?

Výhernú cenu si vyberáte ihneď pri registrácií do súťaže.

Ako si jednoducho zriadim zmluvu na eStravenky?

Kliknite na tento odkaz, prostredníctvom ktorého si jednoducho vytvoríte Vašu zmluvu na odber eStraveniek. Po úspešnom zazmluvnení môžete objednávať eStravenky.

Môžeme sa zapojiť, aj keď nie sme štandardná obchodná spoločnosť ale obec, nadácia alebo orgán štátnej správy?

Budete vítaní. V prípade, že vám zákon bráni nadobudnúť veci bez verejnej súťaže a vyhráte, môžete výhru darovať a my to zariadime. Napríklad počítačovú techniku miestnej škole, nadácii.

Dokedy si musíme výhru prevziať/uplatniť?

Do konca 31.5.2024, palivové karty a inzerciu si môžete čerpať aj po tomto termíne podľa dohody s organizátorom.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button