fbpx

1. fpoho konferencia

30. mája 2023
DOXX - Stravné lístky
902

S cieľom potešiť a motivovať zamestnávateľov sme zorganizovali našu prvú fpoho konferenciu zameranú na motiváciu a wellbeing. 

Do hotela Dubná Skala v Žiline sme 23.05. pozvali našich klientov – majiteľov, manažérov a personalistov z malých aj veľkých spoločností, aby si vypočuli skúsenosti a prístupy k motivácii zamestnancov. fpoho atmosféra sa niesla celým dňom. Prednášajúci Martin Stehura, Martin Holub, Lucia Gregušová, Patrik Pauko a Igor Šulík prezradili svoj pohľad ako účinne aplikovať motiváciu a spraviť zo zamestnancov spokojných ľudí.

Medzi hosťami sa tiež objavili známe tváre, úspešní športovci Attila Végh a Janko Lašák či herečka Zuzka Vačková, pre ktorých je motivácia pri ich práci kľúčová.

1. fpoho konferencia 63 of 90 300x200 - 1. fpoho konferencia

1. fpoho konferencia bola plná zaujímavých informácii a poznatkov nielen z pracovného života. Spíkri rozprávali aj o osobných situáciach, kedy ich motivácia posunula vpred a pomohla dosiahnuť vlastné ciele. Všetci zúčasnení si odniesli vedomosti, ktoré určite zúžitkujú a my sa tešíme na ďalšiu konferenciu.

kolaz 4 300x177 - 1. fpoho konferencia

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button