fbpx

5 tipov, ako byť fpoho s bezplatnými podujatiami

16. marca 2022
DOXX - Stravné lístky
929

Nové ročné obdobie, nové témy, noví lektori. Jedným z našich najobľúbenejších benefitov sú bezplatné online podujatia, ktoré sú určené skutočne pre všetkých. Na svoje si prídu páni, dámy, ale aj naši najmladší. Zlepšite sa v angličtine, zveľaďte si domov, alebo spravte niečo pre svoje zdravie. Je to len na vás. Vďaka stravenkám DOXX a Dobrému programu vám prinášame 5 skvelých tipov, ako byť v súčasnej situácii stále fpoho. Poďme sa spoločne na ne pozrieť:

1. Cvičte pre Zdravé telo

Udržte si pevné, ohybné a šťastné telo bez stresu. Ak pri cvičení aj správne dýchate zosúladíte vaše telo aj s psychikou. Vedľajší vplyv bude posilnenie imunitného systému. Treba si však nájsť ten „váš“ pohyb. Je jedno, či máte radi prechádzky so psom, beh či jógu. Akékoľvek cvičenie vyplaví z nášho tela endorfíny, ktoré nám automaticky zdvihnú náladu a vyčaria úsmev na tvári. Každý druhý pondelok cvičíme online s našou príjemnou Michaelou Birkusovou pre Zdravé telo. Cvičenie je kombináciou dýchania, strečingu a posilňovania. Nečakajte na tu správnu chvíľu pridajte sa na naše bezplatné online podujatie čo najskôr.

fpoho zdrave telo 300x185 - 5 tipov, ako byť fpoho s bezplatnými podujatiami

2. Urobte si radosť jarnými aranžmánmi

Len tak. Upečte si chutný koláčik, dajte si obľúbený parfém, usmejte sa do slnka cestou do práce, jednoducho sa naučte tešiť z maličkostí. Obdobie jari a Veľkej noci v sebe skrýva rozmanité farby a voňavé kvety. Každú gazdinku by mohol zaujať štvrtok 17.3. o 18:00, kedy sme si pre vás pripravili online podujatie so šikovným flóristom Milanom Majtánom. Pripravovať bude štýlové jarné aranžmány z cibuľovín a jarný veniec na dvere. Takisto vám poskytne užitočné tipy a triky, ktoré zbieral za 9 rokov jeho praxe. Čo si nachystať? Presné informácie a bezplatný link nájdete v našom online podujatí.

fpoho dp jarne aranzmany 300x185 - 5 tipov, ako byť fpoho s bezplatnými podujatiami

3. Zdravo sa stravujte

To, akú stravu prijímate má vplyv aj na vašu pohodu, či už psychickú alebo fyzickú. Zamerajte sa na zdravú stravu plnú vitamínov a minerálov. Pretože zdravé jedlo môže aj dobre chutiť! Pondelok 23.3. o 18:00 pre vás vysielame Zdravie na tanieri. Poďte s našou výživovou terapeutkou nazrieť pod pokrievku témam, v ktorých sa strácate, kde by ste potrebovali poradiť. PS: Každá lekcia je doplnená aj o zdravý live recept.

novelizacia zakonnika stravovanie aktualita 300x169 - 5 tipov, ako byť fpoho s bezplatnými podujatiami

4. Stretnite sa s priateľmi, či rodinou

Neizolujte sa. Zdieľajte svoje emócie, obavy, či myšlienky s ľuďmi ktorým na vás záleží. Zbehnite na kávu do mesta alebo si dajte pohár vína pri video hovore s kamoškou zo zahraničia. Zistíte, že v tom nie ste sami a garantujeme vám, že prídete na iné myšlienky.

V týchto dňoch môžu neistotu a obavy prežívať aj naše deti. Vytrhnite ich zo stereotypu všedných dní a pripojte sa s nimi na našu NOVINKU v spolupráci s George Science. Exkluzívna kombinácia výučby chémie a zábavy. Deti sa hravou a zábavnou formou naučia prírodovedu, chémiu a matematiku.

fpoho dp george science 300x185 - 5 tipov, ako byť fpoho s bezplatnými podujatiami

5. Oddychujte

Na prechádzke v prírode, na gauči pri obľúbenom seriáli, či na balkóne s kávičkou a prvými jarnými lúčmi slnka. Je to na vás. Vypnite si hlavu od okolitého sveta a jednoducho relaxujte. Každý po svojom. 😊

Ako sa pripojiť?

Je to úplne jednoduché. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu ZOOM do svojho mobilu, alebo do svojho počítača TU. Následne sa jedným klikom pripojíte na vybrané bezplatné online podujatie.

Linky na aktuálne online podujatia nájdete na:

Pokiaľ ste nestihli niektoré z našich bezplatných online podujatí, nezúfajte. Všetky záznamy sú dostupné na našom YouTube kanáli. Aby ste boli stále v centre diania dajte nám aj odber.

Online podujatia sú zdarma pre všetkých vďaka stravenkám DOXX. Budeme sa na vás tešiť už najbližšiu lekciu.

Karta DOXX | Dobrý program | Zdravie na tanieri | Jarné aranžmány | Zdravé telo | Vzdelávanie hrou

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button