fbpx

Dobrý program plný výhod a benefitov

15. marca 2021
DOXX - Stravné lístky
2 081

 

Máme radosť, že špeciálne pre všetkých užívateľov DOXX lístkov a kariet môžeme predstaviť Dobrý program. Je plný dobrých benefitov, exkluzívnych výhod a skvelých online podujatí, ktoré zveľadia telo i dušu.

Dobrým programom odmeníme každého, kto naďalej zostane pri používaní našich stravných lístkov a kariet.

 

dobrý program2 - Dobrý program plný výhod a benefitov

Online podujatia

Získajte za svoju vernosť DOXX stravenkám bezplatné vstupenky na rôzne online podujatia, ktoré zveľadia vaše telo aj dušu. Môžete sa tešiť napríklad na pravidelné fitness a dýchacie cvičenia, dynamickú jógu, koučing so SIKYM, finančné poradenstvo, stream s Vladom Zlatošom, angličtinu aj obľúbené programy pre deti. Online forma akcií prebieha väčšinou cez platformu Zoom.

Pre získanie vstupenky stačí, ak máme k dispozícii váš e-mail, aby sme vám mohli zasielať unikátne linky na jednotlivé podujatia. Ak používate Kartu DOXX, skontrolujte si e-mail vo svojom konte. Pri papierových poukážkach si e-mail jednoducho zaregistrujte tu. Nezabudnite si svoju e-mailovú schránku (prípadne aj priečinok spam) pravidelne kontrolovať, aby vám neunikli žiadne podujatia.

Súťaže o atraktívne ceny

Súťažte s nami o zaujímavé finančné aj vecné ceny v našich spotebiteľských súťažiach. Sledujte našu stránku so súťažami a najmä naše sociálne siete Facebook a Instagram, kde pravidelne zverejňujeme rôzne súťaže.

Výhody s Kartou DOXX

Navyše, iba s Kartou DOXX máte v našom Dobrom programe k dispozícii aj Zľavový svet a aj dobrú odmenu 1 euro týždenne za každých 5 obedov z reštaurácie.

 

doxx odmena za obedy 2 - Dobrý program plný výhod a benefitov

 

 

Dobrý program | Najbližšie podujatiaKarta DOXX

#vyhody #kartadoxx #onlinepodujatia #odmenazavernost

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button