fbpx

Noví pomocníci v fpoho svete

22. apríla 2024
DOXX - Stravné lístky
525

Záleží nám na vás, a preto neustále pracujeme na tom, aby sme vám priniesli efektívne riešenia. Také, ktoré vám pomôžu, ochránia vás i vašich zamestnancov. V fpoho svete preto teraz nájdete nových pomocníkov, ktorí vám umožnia podnikať bezpečne a jednoducho.

Finmajster ponúka výhodné poistenia pre firmy s komplexným krytím a benefity pre zamestnancov

Ako podnikateľ môžete veľa získať, no tiež aj veľa stratiť. Krádež, živelné pohromy alebo vandalizmus sú riziká, ktorým sa nevyhnete. Ich dôsledky však môžete minimalizovať vhodným poistením. V dnešnom neustále sa meniacom prostredí je dôležité, aby ste mali poistenie, ktoré chráni vašu firmu a zároveň poskytuje zamestnancom pocit istoty a výhody, ktoré ich motivujú a udržujú spokojnými. Pre mnohé firmy je riešením komplexné poistenie, ktoré kombinuje ochranu pre firmu s výhodami pre zamestnancov. Finmajster, odborník v poistení, vám umožní podnikať s istotou aj v prípade neočakávaných udalostí. Ochráňte nielen svoje podnikanie, ale aj svojích zamestnancov.

Poistenie ZODPOVEDNOSTI: 

Bez ohľadu na veľkosť či odvetvie vašej firmy je dôležité, aby ste k podnikaniu pristupovali zodpovedne. Napríklad prostredníctvom poistenia zodpovednosti, ktoré ochráni vašu firmu pred potenciálnymi finančnými stratami spojenými s nárokmi tretích strán na náhradu škody za úraz alebo škodu, ktorú váš podnik spôsobil. Každá firma by teda mala dbať na tieto druhy poistenia zodpovednosti:

  • všeobecnej
  • prevádzkovej
  • štatutárov spoločnosti

Poistenie MAJETKU: 

Každá firma disponuje istým majetkom, či už ide o budovy, zariadenia, inventár alebo iné aktíva. Poistenie majetku poskytuje finančnú ochranu v prípade poškodenia alebo straty týchto aktív. Medzi najčastejšia poistenia majetku patria:

  • budov
  • zariadení /elektroniky
  • strojov /výrobných liniek
  • vozového parku

ZAMESTNANECKÉ benefity: 

Získať nového zamestnanca stojí firmu niekoľkonásobne viac ako si ho udržať. Práve preto je dôležité dbať aj na zamestnanecké benefity, ktoré môžu mať podobu výhodného poistenia zamestnanca alebo skupiny zamestnancov. Tých chránia pred finančnými, ale aj zdravotnými dôsledkami nešťastných udalostí. Najčastejšie ide o:

  • zodpovednosť za škody
  • úrazové poistenia
  • finančný wellness ZADARMO: audit poistných zmlúv

V prípade záujmu o ponuku pripravenú podľa vašich potrieb, kontaktuje náš Infoservis: infoservis@fpoho.sk, tel.: 041 /500 52 78.

Aj Vaši zamestnanci sa môžu poistiť s Finmajstrom

Aj vaši zamestnanci si zaslúžia pocit bezpečia. Finmajster je tu aj pre nich. Ochráni vašich zamestnancov a ich rodiny.

Všetky informácie nájdu na www.fpoho.sk/finmajster alebo v appke v fpoho svete (stiahnuť aplikáciu). Stačí, aby si vybrali poistenie a vyplnili požadované údaje. Do ich mailu budú zaslané dokumenty k uzatvorenému poisteniu.

424768279 827685499373789 2678609629626173555 n 300x300 - Noví pomocníci v fpoho svete

Služby BOZP, PO a PZS výhodnejšie

Ak zamestnávate či už len jedného zamestnanca, vzniká pre vás povinnosť zabezpečiť školenia v oblasti BOZP, PO a PZS. My vám ponúkame tieto služby výhodne v  spolupráci s Inštitútom bezpečnosti práce, certifikovaným odborníkom s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví.

Vďaka našej kalkulačke zistíte, aké povinnosti potrebujete zabezpečiť a aký balík služieb sa hodí pre vašu firmu. Následne vám pripravíme zmluvu o zabezpečení zákonných služieb a povinností a spracujeme vstupný audit, potrebnú dokumentáciu. Následne vám dodáme prístupy k online školeniam, ktoré môžete ihneď využívať. Po vykonaní vstupnej obhliadky prinesieme dokumentáciu a ďalej budeme dohliadať za vás na správne zabezpečené zákonné povinností.

Novinka je dostupná len pre našich klientov po prihlásení sa do fpoho zóny.  Navyše len naši klienti dostanú vypracovanie dokumentácie v hodnote až 200 € ZADARMO.

button fpoho zona 300x82 - Noví pomocníci v fpoho svete

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button