fbpx

Naši fpoho výhercovia

Mať Stravenky sa naozaj oplatí…

Sme radi, keď vám robíme radosť! ❤

Vaše vysmiate tváre a milé správy nám vždy spríjemnia deň. Súťažíte s nami pravidelne o množstvo fpoho výhier. Srdečné reakcie si vždy radi spolu prezdieľame. Aj naďalej vás čakajú lákavé výhry ako sú Daršeky, Stravenky či vstupenky na rôzne podujatia. Zapojte sa opäť a možno sa šťastie usmeje práve na vás!

Spokojní výhercovia

Kto z vás sa tu našiel? 🙂 Pridajte sa k stovkám šťastných výhercov a zdieľajte s nami vašu fpoho radosť aj vy!

O takéto fpoho výhry ste už s nami hrali

Zabavte sa a užite si príjemný večer v kine, divadle, koncerte či na vínnej ceste. Doprajte si fpoho oddych na víkendovom pobyte v luxusnom hoteli. Pravidelne pre vás pripravujeme zaujímavé súťaže, v ktorých môžete  vyhrávať hodnotné ceny.

A to všetko za to, že ste s nami!

Dajte nám follow a majte vždy aktuálny prehľad 👍

„Facebook, LinkedIn, Instagram všade rýchlo lajčík dám.“

Vstúpte pohodlne do fpoho sveta cez naše sociálne siete. Majte vždy prehľad o novinkách, aktuálnych výškach stravného, výhodách a dobrých veciach pre váš osobný aj pracovný život.

fb - Naši fpoho výhercovia
ig - Naši fpoho výhercovia
yt - Naši fpoho výhercovia
in - Naši fpoho výhercovia
nl - Naši fpoho výhercovia

Teraz súťažíme

Zapojte sa do našej súťaže Dobrý štvrtok! 

Sme radi, že si s nami, a preto sme pre vás počas novembra pripravili hru Dobrý štvrtok. Každý štvrtok môžete na svoju fšekartu DOXX získať až 100 €. Hra Dobrý štvrtok prebieha od 31.10. do 30.11. 2022, to znamená výhru 400 € v jednom mesiaci. To je veľa obedov a iných fpoho vecí zadarmo.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button