fbpx

Paťovské stravné

Zdajú sa vám vaši zamestnanci ako zamilovaní slimáci? Hľadáte cestičky ako ich správne motivovať? Nie darmo sa hovorí sýty zamestnanec, šťastný zamestnanec.

Riešenie pre vás prináša Paťovské stravné. Veď stačí málo, aby boli vaši zamestnanci fpoho.

Som Paťa a predstavujem vám Paťovské stravné

Už môj dedo vždy hovorieval, že sýty zamestnanec je výkonný zamestnanec a ja si to myslím tiež.

U nás na Orave sa práce nebojíme, pracujeme veľmi radi. Na tvári nám vždy vyčarí úsmev motivácia, ktorá nám dodá extra silu, potrebnú pre každého z nás. Máme radi poctivú stravu, veď dokáže zvýšiť našu produktivitu až o 20%.“

Dobre sa najesť, to je krok k úspechu! Paťovské stravné znamená, že aj malé zvýšenie stravného je skvelé.

fpoho pata predstavenie - Paťovské stravné

Paťovské stravné bez zbytočných nákladov navyše

V časoch, keď priemerná cena obedového menu je u nás 7,58 € a stravné od zamestnávateľa najčastejšie 5,60 €, si zamestnanci žiaľ nemôžu pravidelne pochutnať na dobrých obedoch v reštaurácii či navarených doma.

Paťovské stravné je také, z ktorého sa zamestnanec vie najesť v reštaurácii alebo z nakúpených surovín. Zároveň je to dôstojné stravné a motivuje k pravidelnému obedovaniu a k celkovej pohode zamestnancov.

Ako na to výhodne?

Poznáme tipy ako zvýšiť stravné zamestnancom, aby vás to stálo čo najmenej. Pretože, keď je spokojný zamestnanec aj zamestnávateľ všetko ide ako po masle. Tak ako môj dedo hovorieval, aby bola ovca celá aj vlk sýty.

Zvýšiť nominálnu hodnotu cez eStravenky alebo Stravenky je super, pretože zdvihne zamestnancovi príjem, má dostatok eur na chutné obedy a zamestnávateľ z toho neplatí ďalšie náklady navyše (dane a odvody). Je to pre zamestnávateľa finančne najvýhodnejšie riešenie ako prilepšiť členom svojho tímu.

Príklady

Ak majú vaši zamestnanci eStravenky alebo Stravenky vo výške 5,85 € na deň a radi by ste im ich zvýšili, pozrite ako sa to dá. Pripravili sme pre vás dva príklady na zostavenie Paťovského stravného bez zbytočných nákladov navyše (v porovnaní so zvýšením mzdy).

kalkulacka Patovske stravne 10 2023 - Paťovské stravné

Radi pre vás vypočítame vaše Paťovské stravné – podľa vami navrhnutých kritérií a možností.

Výpočet je informatívny.

Vyššie stravné aj s TOPUPom

Nezabudnite, že stravné si teraz môžete zvýšiť aj sami, vďaka super novej vychytávke TOPUP. Pri každom nabití eStraveniek na Kartu fpoho alebo Bonusovku z vlastných prostriedkov dostanete až 1 % navyše z nabitej sumy. Za extra eurá si môžete dať výborný koláčik, chutnejší obed či nakúpiť nejaké dobroty v potravinách.

fpoho pata s topup - Paťovské stravné
fpoho pata na kresle so psom - Paťovské stravné

Kto je Paťa?

Volám sa Paťa a už dlhé roky pracujem ako účtovníčka. Za nič by som svoju prácu nevymenila, vážim si skvelé prostredie aj okolie na Orave, kde som vyrastala a žijem. Doteraz sa riadim múdrosťami, ktoré hovorieval môj dedo. A to aj v živote aj v práci. Veď čo je dôležitejšie ako spokojnosť v súkromí i zamestnaní? Pohoda a dobrá strava sú liekmi na všetko, preto nezabúdajte, že jedlom rastie chuť do práce aj do života.

Kontaktujte nás

  Objednávajte s možnosťou online platby cez fpoho zónu

  Telefonicky

  041/500 52 78

  Osobne v pobočkách

  Dokumenty na stiahnutie

  00421415005278
  Objednávanie a infoservis
  Call Now Button