fbpx

Jarné prázdniny pred dverami: Doprajte svojim zamestnancom oddych a regeneráciu

14. februára 2024
DOXX - Stravné lístky
556

Blíži sa ideálny čas na relax, turistiku, návštevu pamiatok alebo lyžovačku. Po novoročných poradách, analýzach a reportoch si vaši zamestnanci zaslúžia čas na oddych spolu s rodinou. Blížia sa jarné prázdniny a my sme si pre vás pripravili zopár tipov na dokonalú rekreáciu, pri ktorých dokonca vaši zamestnanci ušetria. Stačí využiť Rekre poukazy a jarné prázdniny si užijú s 55% zľavou. Po splnení všetkých povinností zo strany zamestnanca získate daňovo oprávnený náklad. 

Rekreácia na Liptove 

Nahodiť výstroj a hor sa na Donovaly. Skvelé zjazdovky s lanovkou na ktorých je v prípade potreby možné vybaviť aj pracovné maily, výborné snehové podmienky a kopec atrakcií pre deti. Po návšteve rozprávkového sveta Habakuky, Fun arény s  bobovou dráhou či lezeckej steny, zaspia večer deti do 5 minút. Sladké sny sa im budú snívať v Apartmánoch Donovaly.

shutterstock 175177907 1 11zon 300x200 - Jarné prázdniny pred dverami: Doprajte svojim zamestnancom oddych a regeneráciu

Pre milovníkov zvierat je tu Villa Betula, a jej zvieracia farma, do ktorej majú ubytovaní hostia vstup grátis. Spoločne je možné nakŕmiť vždy usmiatu lamu, ktorá odbúra všetko stres z práce alebo si osedlať bieleho koňa ako Popoluška. Okrem toho sú v ponuke aj vodné atrakcie, športové aktivity, interiérové aj exteriérové ihrisko a pre najmenších babyland. Prechádzky krásnou prírodou okolo Liptovskej Mary či ľahká turistika v neďalekej Kvačianskej či Prosieckej doline sú samozrejmosťou.

Rekreovanie na vlnách thermalparku 

Kto túži vypnúť v pohodlí krásneho hotela, hrať spoločenské hry s deťmi, čítať si knihu pri dobrej káve a užívať kráľovské raňajky, potom je pre neho Thermal Šírava spa resort ako stvorený. Aquapark pri vodnej priehrade obklopuje atraktívne okolie Dolného Zemplínu a horské prostredie Vihorlatských vrchov. Detské šantenie vo vode ale aj zaslúžený relax pre pracujúcich rodičov doprajú 3 hlavné bazény, morské vlny, relaxačný bazén s vodnými tryskami, hydromasážne ležadlá či geotermálna voda. Je sa na čo tešiť.

shutterstock 1803432808 3 11zon 300x192 - Jarné prázdniny pred dverami: Doprajte svojim zamestnancom oddych a regeneráciu

Rekreácia s nádychom histórie 

Niet nič krajšie ako zvedavé iskričky v detských očiach. Tie deťom ale aj vašim zamestnancom vyčaruje zaiste zámok Vígľaš, neďaleko Zvolena.  Zámok z 13. storočia bol nanovo zrekonštruovaný a dnes sa teší svojim obdivovateľom. Kto sa bojí strašidiel, noc môže stráviť v Family resort Masarykov dvor, ktorý je od zámku vzdialený len 4 minúty autom. Bohatý animačný program pre deti, farma, kone, wellness či remeselný pivovar zaručia ideálne jarné prázdniny s rodinou, kde si každý príde na svoje.

11zon resized 300x200 - Jarné prázdniny pred dverami: Doprajte svojim zamestnancom oddych a regeneráciu

V prípade, že ste ešte neuzatvorili zmluvu o zabezpečení príspevku na rekreáciu, môžete tak spraviť ihneď, online. Prihláste sa alebo registrujte do fpoho zóny a vyberte si produkt Rekre poukaz. Za niekoľko sekúnd máte zmluvu uzatvorenú a budete môcť pre zamestnancov objednávať dovolenkové poukazy. Ešte stále to stíhate.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button