fbpx

Rekreačný poukaz môžete využiť aj cez SATUR

21. júna 2020
DOXX - Stravné lístky
2 220

 

Sme radi, že medzi našich partnerov v oblasti rekreačných poukazov pribudla aj najväčšia slovenská cestovná kancelária SATUR. Ponuku pobytov, kde môžete vďaka príspevku na rekreáciu dovolenkovať lacnejšie, sme týmto pre vás rozšírili o množstvo ďalších obľúbených miest.

satur 100 rokov logo rekreacne poukazy doxx - Rekreačný poukaz môžete využiť aj cez SATUR CK SATUR už 100 rokov prináša nezabudnuteľné cestovateľské zážitky a bezstarostné dovolenky. Pridajte sa k spokojným klientom a využite svoj rekreačný poukaz DOXX cez portál www.satur.sk alebo osobne v SATUR pobočkách. Vyberte si svoj pobyt v najnavštevovanejších lokalitách Slovenska.

Ďalšie možnosti využitia rekreačných poukazov

Ak ste svojho zamestnávateľa už požiadali o príspevok na rekreáciu a máte ho úspešne nabitý na Karte DOXX, môžete dovolenkovať s 55 % zľavou. Nechajte sa inšpirovať širokou ponukou miest, kde vám DOXX poukaz akceptujú.

Svoj rekreačný poukaz DOXX môžete až do konca roku 2020 využiť buď cez našich sprostredkovateľov, alebo priamo u akceptujúcich prevádzok. Poďte objavovať krásy a skvosty Slovenska, oddychujte v kúpeľoch, načerpajte pozitívnu energiu v krásnej prírode alebo navštívte historické pamiatky… Možností je neúrekom, stačí si vybrať. Užijete si lacnejšiu dovolenku a zároveň podporíte slovenský cestovný ruch.

Najčastejšie otázky k rekreačným poukazom

K téme príspevku zamestnávateľa na rekreáciu a jeho elektronickej formy na Karte DOXX nájdete viac informácii na stránke www.fpoho.sk/rekreacne-poukazy alebo si prečítajte odpovede na Najčastejšie kladené otázky.

PS: Aj tento rok 2020 platia rekreačné poukazy DOXX na obľúbené denné aj pobytové tábory pre deti ♥

 

Rekreacny poukaz DOXX na karte - Rekreačný poukaz môžete využiť aj cez SATUR

#rekreacnypoukaz  #doxxstravnelistky #kartadoxx  #satur

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button