fbpx

Vitajte v novom fpoho svete

18. októbra 2023
DOXX - Stravné lístky
4 011

DOXX – Stravné lístky už dávno nie sú “len” stravné lístky. Aby sme zastrešili ďalšie super produkty a služby, ktoré slúžia pre vás a vašu spokojnosť, vytvorili sme novú značku fpoho. Teraz prichádza čas, kedy sa k vám budeme prihovárať už len ako fpohoďáci. 

Nová značka, nový fpoho svet

Určite ste si všimli, že vo vašej emailovej schránke pristáli emaily z domény @fpoho.sk. To sme my. Naša značka postupne prechádza rebrandom, na konci ktorého budete s nami v fpoho svete plnom výhod.

Krok za krokom zlepšujeme všetky vychytávky, ktoré zamestnávateľom prinesú veľa spokojných zamestnancov a zamestnancom zas uľahčia pracovný aj rodinný život. Čoskoro budeme aj v Obchodnom registri SR figurovať pod obchodným menom fpoho, spol. s r. o.

Naším cieľom je dodávať firmám efektívne riešenia, ktoré uľahčujú prácu so zamestnancami a zároveň šetria náklady.

Nová, vylepšená appka a zákaznícka zóna

Pripravili sme pre vás fpoho appku a zákaznícku zónu v novom dizajne s vylepšenými funkciami. Odteraz môžete používať príjemné užívateľské prostredie, kde jednoducho nájdete služby a produkty, ktoré práve potrebujete.

fpoho zona appka 1 300x225 - Vitajte v novom fpoho svete

Novinky od januára 2024

S novým rokom prichádzajú aj nové služby, ktoré uľahšia firmám prácu so zamestnancami a zároveň šetria úspory.

  • správy na komunikáciu so zamestnancami – nie je potrebné, aby mal zamestnanec prístup k pracovnému mailu, jednoducho si pozrie správu vo svojom mobile v fpoho appke
  • špičkové poradenstvo – daňové, účtovné a mzdové
  • certifikované online školenia – z rôznych oblastí ako bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, požiarna ochrana a mnohé iné
  • kurzy prvej pomoci – vzdelávania v oblasti kurzov prvej pomoci, prospešné a zážitkové vzdelávanie a pod.

Veríme, že sa vám nová identita DOXX – Stravných lístkov bude páčiť a prinesie vám tú správnu pohodu.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button