fbpx

Pomôžeme vám zabezpečiť stravné lístky

25. marca 2020
DOXX - Stravné lístky
3 714

 

Milí klienti, v posledných dňoch sa nákupné správanie aj v oblasti zamestnaneckých benefitov prirodzene presúva do online prostredia. Sme radi, že Zákaznícka zóna na online objednávanie a rovnako elektronické stravné lístky sú vám maximálne nápomocné. Snažíme sa vyjsť v ústrety všetkým vašim potrebám so zabezpečením stravného, naše online riešenia vám aktuálne vedia pomôcť aj v týchto situáciách:

  • bezpečné online objednávanie stravných lístkov cez Zákaznícku zónu, bez návštevy pobočky;
  • bezkontaktné elektronické stravenky, ktoré sú bezpečné a na diaľku nabíjané na Karty DOXX;
  • stravné lístky pre seniorov, ktoré im mestá a obce poskytujú ako náhradu za stravu v jedálňach a denných stacionároch;
  • stravenky aj pre firmy a organizácie so zatvorenými vlastnými stravovacími zariadeniami.

Obráťte sa aj vy so svojou požiadavkou na náš Infoservis alebo obchodné zastúpenie, ktoré máme na celom Slovensku. Zákaznícku zónu môžete využívať nonstop, je dostupná 24 hodín denne, stravné lístky a zamestnanecké benefity si tak môžete objednať online kedykoľvek.

 

Ako objednať online?

Zákaznícka zóna ako moderná elektronická pobočka je dostupná pre všetkých klientov, existujúcich aj nových, jej používanie je bezpečné a pohodlné. Bez ohľadu na spôsob, akým ste stravenky nakupovali doteraz, na vytvorenie klientskeho konta vám stačia tri jednoduché kroky:

  1. Nová registrácia – na webe zadáte údaje vašej spoločnosti či organizácie.

  2. Aktivácia konta – na email vám doručíme aktivačný link aj s postupom na bezpečné prihlásenie.

  3. Prihlásenie a objednávka – po úspešnej aktivácii si môžete stravné lístky hneď objednať.
DOXX Stravne listky objednavajte bezpecne online - Pomôžeme vám zabezpečiť stravné lístky

Určite oceníte, koľko ušetreného času získate vďaka elektronickému nákupu stravných lístkov. S online Zákazníckou zónou navyše získate kompletný prehľad a históriu účtovných dokladov, vždy ich máte po ruke. Myslíme aj na zdieľaný prístup do systému, takže bezpečný prístup pre viaceré osoby k jednému klientskému kontu je samozrejmosťou. Skvelé je, že objednať online môžete kedykoľvek si spomeniete, či už pracujete z kancelárie alebo máte home-office. Vyskúšajte výhody bezpečného online objednávania.

 

Poradíme vám

V prípade otázok pri novej registrácii či prihlásení do Zákazníckej zóny je vám k dispozícii náš Infoservis. Môžete sa na nás obrátiť v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00 na bezplatnej linke 0800 166 556 alebo na emailovej adrese infoservis@doxx.sk, kde radi prijmeme aj vašu objednávku. Kamenné pobočky máme dočasne zatvorené, produkty a služby pre vás však zabezpečujeme naďalej.

 

Elektronicke gastro listky DOXX na karte - Pomôžeme vám zabezpečiť stravné lístky

#zvladnemetospolu #koronavirusslovensko #doxxstravnelistky #kartadoxx

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button