fbpx

Kariéra

Jedine tímovou súčinnosťou profesionálnych zamestnancov dosiahneme vysokú kvalitu služieb, založených na individuálnom prístupe ku klientovi a prvotriednom servise. Sme presvedčení, že každý zo zamestnancov, pre ktorých je kariéra v našej spoločnosti výzvou a prijme záväzok plniť naše pracovné štandardy, si zasluhuje rovnaký záväzok z našej strany.

Voľné pozície

Prijímame

Ak ste sa v našich ponukách nenašli alebo momentálne žiadnu pozíciu na centrále v Žiline, v obchodnom tíme či v krajských pobočkách neobsadzujeme, ale veríte, že by ste svojimi znalosťami a pracovnými skúsenosťami prispeli k rozvoju našej spoločnosti, pošlite nám svoju žiadosť, životopis a motivačný list na emailovú adresu personalne.sl@fpoho.sk. Ak nás zaujmete, určite vám dáme príležitosť.

Voľné pracovné pozície zverejňujeme aj na najväčšom slovenskom pracovnom portáli profesia.sk v profile DOXX – Stravné lístky.

Vaša kariéra – čo ponúkame

Vážime si prácu každého zamestnanca, a preto sa snažíme našim kolegom vytvárať množstvo zaujímavých výhod a benefitov ako poďakovanie za ich lojalitu.

Dbáme na profesijný rozvoj, preto v závislosti od pracovného zaradenia organizujeme tímové alebo individuálne školenia, zamerané na zákazníka, komunikáciu, prácu so stresom a podobne. Každý zamestnanec má možnosť rozvíjať svoj potenciál, prehlbovať vedomosti a zlepšovať zručnosti pomocou tréningových a rozvojových programov. Najnovším benefitom sú bezplatné masáže priamo vo firme.

Odborné školenia a kurzy

Kariérny rozvoj

Masáž na pracovisku

Mikuláš pre deti zamestnancov

Vianočný večierok

Vyhodnotenie zamestnancov roka

Príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe a významných jubileách

Box nápadov

Verejné korčuľovanie, firemný hokej v Žiline

Športové hry Skupiny DOXX

Permanentka na hokejové zápasy v Žiline

Vstupenky na rôzne kultúrne podujatia

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button