fbpx

Spoločenská zodpovednosť

Spoločenská zodpovednosť je súčasťou našej filozofie. Dbáme o svojich zamestnancov, podporujeme komunity a športové talenty, pomáhame cez Nadáciu DOXX.

Starostlivosť o zamestnancov a ich rodiny

Vieme, že zamestnanci sú najcennejším aktívom. Preto sa staráme o ich profesijný a osobnostný rast prostredníctvom tréningov, školení, workshopov či účasti na odborných konferenciách. Pravidelne organizujeme aktivity na podporu tímového ducha a ponúkame viacero firemných benefitov. Pomáhame udržiavať rovnováhu medzi prácou a osobným životom.

doxx fpoho fpohodacka - Spoločenská zodpovednosť

Ochrana životného prostredia

V našej spoločnosti si uvedomujeme zodpovednosť za dopad našich aktivít  a prevádzky na životné prostredie. Preto neustále investujeme do projektov a riešení, ktoré minimalizujú náš vplyv na život okolo nás. Medzi naše environmentálne aktivity patria:

doxx kvet icon - Spoločenská zodpovednosť

Separácia odpadu

doxx kvet icon - Spoločenská zodpovednosť

EKO kancelária

Svoju environmentálnu politiku sa snažíme preniesť aj na našich zákazníkov a obchodných partnerov.

Aj vďaka tomu vznikli tieto projekty a služby:

elektronicka fakturacia bg - Spoločenská zodpovednosťspolocenska zodp mobile 1 - Spoločenská zodpovednosť

Elektronická fakturácia

Elektronická fakturácia je jedným zo spôsobov, ako môžeme šetriť naše lesy. Preto túto službu bezplatne ponúkame všetkým našim zákazníkom. Ak aj vy chcete dostávať faktúry elektronicky na svoju e mailovú adresu vo formáte PDF, napíšte nám na infoservis@fpoho.sk a každú ďalšiu faktúru vám vystavíme a pošleme elektronicky.

zakaznicka zona bg - Spoločenská zodpovednosťspolocenska zodp mobile 2 - Spoločenská zodpovednosť

Zákaznícka zóna online

Naša Zákaznícka zóna ponúka moderný online spôsob objednávania a servisu pri zabezpečovaní stravovania, motivácie zamestnancov či pitného režimu: formou Straveniek, eStraveniek, Benefitných a Nápojových poukážok. V Zákazníckej zóne zrealizujete objednávku jednoducho, vložením svojich dát o zamestnancoch a bez zbytočného prepisovania. Všetky objednávky, faktúry, či iné údaje sú zaznamenávané online a sú dostupné kedykoľvek.

Nadácia DOXX

V roku 2016 sme vytvorili Nadáciu DOXX, ktorej hlavnými cieľmi sú:

doxx kvet icon - Spoločenská zodpovednosť

Starať sa o stravovanie detí v školách a materských školách, a to najmä tých detí, ktorých rodičia na stravu nemajú finančné prostriedky a nespĺňajú kritériá pre sociálnu pomoc štátu.

doxx kvet icon - Spoločenská zodpovednosť

Prispievať svojimi aktivitami a financiami, aby stravovanie v školách a materských školách bolo kvalitnejšie. Aby si školy mohli dovoliť zdravšie suroviny na prípravu jedál.

doxx kvet icon - Spoločenská zodpovednosť

Podporovať šport pre sociálne slabšie deti, aj medzi nimi môže byť predsa množstvo veľkých talentov, ktoré potrebujú výstroj či štartovné.

doxx kvet icon - Spoločenská zodpovednosť

Robiť aktivity v oblasti pomoci profesionálne, transparentne, s horlivosťou a láskou.

doxx fpoho nadacia doxx podporujeme - Spoločenská zodpovednosť

Podporujeme

V našom okolí podporujeme ďalšie rozmanité projekty, poskytujeme im naše znalosti či priestory a zapájame našich ľudí všade tam, kde chýba pomocná ruka. Našu podporu už využili:

  • Žilinská nadácia Lúč, ktorá sa špecializuje na pomoc týraným matkám a ich deťom. Medzi naše projekty na podporu nadácie Lúč patria: Nové multifunkčné ihrisko, Prázdninová odmena, Doučovanie, Joga, Dni nádeje, Vianočná zbierka
  • Nezisková organizácia Návrat, ktorá presadzuje a podporuje návrat opustených detí z inštitúcií (detských domovov) do rodín
  • Centrum Náruč, ktoré pomáha týraným deťom, ženám a rodinám ohrozeným násilím
  • Detský domov Bytča
  • Centrum Dorka

Podpora športu

Podpora športu je pre nás srdcovou záležitosťou. Veríme, že hodnoty, ktoré šport vštepuje, sú  najlepším príkladom pre mladú generáciu. Preto podporujeme tradičné slovenské športy a športovcov všetkých vekových kategórií. Podporili sme najmä tieto športové aktivity:

Detská tour Petra Sagana

Ako hlavný partner súťaže Detská tour Petra Sagana sme začali podporovať aj detskú cyklistiku. Okrem športového programu prináša aj zaujímavé aktivity pre celú rodinu. Cyklistika a mesto Žilina sú úzko spojené a vyrastá tu stále množstvo nových talentov.

MsHK Žilina a futbalový zväz

DOXX, a.s., DOXXbet, s.r.o. a DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o. podpísali zmluvu s MsHK Žilina, a.s. na podporu hokejového A-mužstva MsHK DOXXbet Žilina v Extralige SR v sezóne 2017/2018 a taktiež zmluvu s Oblastným futbalovým zväzom Žilina na podporu oblastných futbalových súťaží mužov v okresoch Žilina a Bytča.

Spoločnosti zo skupiny DOXX patria dlhodobo k hlavným partnerom a podporovateľom športu najmä v meste Žilina a neustále tak podporujú či už prvoligové družstvo MsHK Žilina, ale aj oblastné súťaže v Žiline a jej okolí.

KSF DOXX Žilina

Dlhodobo podporujeme žilinských futsalistov. Sáloví futbalisti úspešne reprezentujú v najvyššej celoštátnej súťaži ako aj na medzinárodnom poli.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button