fbpx

Aktuality

Vyššie stravné od 1. júla 2019

  Opatrenie 176/2019 Z. z. Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR z 19. júna 2019 o sumách stravného ustanovuje od 1. 7. 2019 nové hodnoty stravného pre jednotlivé časové pásma nasledovne:

Nezabudnite využiť svoj rekreačný poukaz

  Zamestnanci, máte už od svojho zamestnávateľa Rekreačný poukaz DOXX? Nenechajte ho prepadnúť a využite o 55% lacnejšiu dovolenku s príspevkom na rekreáciu.

Benefitné darčekové poukážky už aj elektronicky

  Obľúbené benefitné darčekové poukážky prinášame od júna 2019 už aj v modernej ekologickej podobe – ako elektronické benefitné darčekové poukážky. Slúžia ako výborný nástroj na podporu motivácie zamestnancov a poďakovanie obchodným partnerom. Obrovskou výhodou je ich univerzálnosť, čo oceníte aj pri objednávaní, aj pri využití v prevádzkach. Poukážky v elektronickej podobe sú asociované na » Čítaj viac

Vyhrajte obedy na týždeň!

  Chcete byť do leta krásni do plaviek 😊 ? Skvelé a zdravé obedy priamo na váš stôl navarí Vitabox. Uhradiť ich môžete aj Kartou DOXX s elektronickými stravnými lístkami, jednoducho online. Navyše, teraz sme s Vitaboxom pre vás pripravili atraktívnu súťaž o Obedové menu na celý jeden týždeň zadarmo.

Darčekové poukážky DOXX od mája najvýhodnejšie

  Od 1. mája 2019 ponúkame firmám aj živnostníkom darčekové poukážky najvýhodnejšie, bez poplatkov. Stačí sa zazmluvniť a objednať univerzálne poukážky DOXX Plus v ľubovoľnom počte a objeme do konca júna 2019. Využite jedinečnú ponuku osobného poďakovania svojim zamestnancom a ich motivácie.

Tisíce chutí a možností, teraz s odmenou 10 €

  Všetci poznáme klasickú rozprávku Tisíc a jedna noc. My vám prinášame tisíc a jednu chuť s elektronickými stravnými lístkami. Sú skvelé! Môžete ich každý deň použiť niekde inde, či ste klasik, vegetarián alebo celiatik.

Avízo k športovým poukazom

  Parlament bude pravdepodobne na júnovej schôdzi posudzovať poslanecký návrh na vydanie zákona, ktorým sa dopĺňa zákon č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony. Navrhovaná úprava zákona a zavedenie športových poukazov má podporiť športovanie detí a mládeže.

Zvýšenie hodnoty stravného 2019 sa blíži

  Na základe údajov Štatistického úradu index cien jedál a nealkoholických nápojov v reštauračnom stravovaní dosiahol vo februári 2019 hodnotu 105,8 %. To predstavuje zvýšenie o 5,8 %.

Novinky v rekreačných poukazoch – kde použijete ten svoj?

Za prvé 3 mesiace od zavedenia príspevku na rekreáciu do praxe pribudli tisíce zamestnancov a živnostníkov, ktorí majú Kartu DOXX s rekreačným poukazom a užili si zvýhodnenú dovolenku. Hotely, penzióny, detské tábory a ďalšie ubytovacie možnosti rozširujeme pre rekreantov každý deň.

Rekreačné poukazy – ako ich jednoducho a pohodlne využiť

Po schválení zákona, ktorý upravuje rekreačné poukazy, sme začali dostávať otázky k ich fungovaniu od zamestnávateľov, ktorým dodávame iné zamestnanecké benefity (stravovanie, stravovacie karty, benefitný systém, pitný režim a ďalšie).

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button