fbpx

Nezabudnite minúť e-Stravné lístky do konca roka 2019

21. novembra 2019
DOXX - Stravné lístky
11 906

 

Elektronické stravné lístky ako moderný zamestnanecký benefit sú čoraz rozšírenejšie. Populárne sú najmä pre svoju pohodlnosť – zamestnancov aj zamestnávateľov. Pravidelné nabíjanie e-straveniek na Karty DOXX je pre mzdové oddelenie otázka 10 minút mesačne. A zamestnanci zaplatia za obedové menu presnú sumu bez doplatkov, kľudne aj mobilom cez skvelú appku.

Platnosť a zostatok e-Stravných lístkov

Netreba však zabúdať na to, že aj elektronické stravné lístky majú svoju platnosť. Rovnako ako klasické papierové doxxy, platia vždy iba do konca aktuálneho kalendárneho roku. Skotrolujte si teda, či máte na svojej karte ešte neminutú emisiu 2019 a nezabudnite jej prípadný zostatok minúť do 31. 12. 2019. Všetky akceptačné miesta, kde môžete platiť Kartou DOXX a minúť e-Stravné lístky, nájdete v mapovom i tabuľkovom web vyhľadávači na www.fpoho.sk/kde-platia-doxx/.

Aktuálny zostatok elektronických straveniek a ich platnosť (do konca roka 2019 alebo do konca 2020) odporúčame najlepšie sledovať cez svoj online účet ku karte alebo mobilnú Android aplikáciu.

 

Zostatok na Karte DOXX cez online účet

Ku každej Karte DOXX je na našom webe automaticky vytvorený bezplatný online účet, na kontrolu a spravovanie všetkých nastavení na karte. Stačí sa doň prihlásiť číslom svojej karty a PIN-om, ktorý je vždy uvedený na sprievodnom liste ku karte. V menu Zostatok na karte sa dá pohodlne skontrolovať produkt, zostatok a platnosť, do kedy je potrebné konkrétnu sumu minúť.

DOXX elektronicke stravne listky emisia 2019 2020 karta web - Nezabudnite minúť e-Stravné lístky do konca roka 2019

Zostatok na karte cez mobilnú aplikáciu

Na rýchlu kontrolu aktuálneho zostatku je ideálna naša smart aplikácia Karta v mobile, ktorú máte stále po ruke. Okrem prehľadu e-Stravných lístkov umožňuje aj aktívne platby mobilom (vtedy je potrebné mať v Androide zapnutú NFC technológiu). Aplikácia je určená pre všetkých držiteľov Kariet DOXX a je bezplatne k dispozícii na stiahnutie na Google Play.

Aplikcia Karta v mobile 2019 DOXX - Nezabudnite minúť e-Stravné lístky do konca roka 2019

PS: Pripájame skúsenosť užívateľky Mišky, jej zamestnávateľ prešiel v lete z papierových gastrolístkov na elektronické: „Načastejšie na info využívam ten účet na webe, je to pre mňa takto pohodlné. Občas nejdem na obed, tak mi lístok na karte ostane, ale viem si zostatok skontrolovať, aj teraz na konci roka som videla, že mám ešte minúť nejaké staré lístky…“

 

Poradíme vám, ešte je čas minúť e-Stravné 2019 ♥

Karta DOXX Elektronické stravné lístky Odpovede na najčastejšie otázky | Akceptačné miesta

Elektronicke gastro listky DOXX na karte - Nezabudnite minúť e-Stravné lístky do konca roka 2019

 

#doxxstravnelistky #kartadoxx

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button