fbpx

Odmeňme sa s najjednoduchšou objednávkou stravných lístkov pre SZČO

1. januára 2018
DOXX - Stravné lístky
1 945

Jedlo – chutné, šťavnaté a krásne voňavé. Milujeme ho každý deň a tešíme sa naň. Prečo aj nie. Ideme na obed a často nie sami. V podstate je obed spoločenská miniudalosť. Tiež môže chrániť zdravie, samozrejme podľa toho, čo na obed zjeme. Je to ten skvelý moment cez deň, keď sa nám podarí trochu spomaliť a doplniť živiny. Mňam! Aj vy už teraz rozmýšľate, čo si dáte?

DOXX Stravné lístky SZCO blog - Odmeňme sa s najjednoduchšou objednávkou stravných lístkov pre SZČO

Ak by sme cez obed pravidelne nejedli, boli by sme nervózni a vyčerpaní. Večer by nás schmatla do rúk chladnička. Poznám to, keď som zmenila prácu a zrazu prestala obedovať, pribrala som okamžite. To je najhoršie. Nejete a predsa priberiete. Až vtedy som pochopila, čo pre mňa znamená pravidelný obed.

Za obed samozrejme platíme. Čo s účtenkou? Ako SZČO ju zvyčajne odložíme pre našu účtovníčku a dúfame, že ho medzi všetkými dokladmi nestratíme. Účtovníčke potom vysypeme kopu bločkov a tá ich zaúčtuje. Chutný obed môžeme zaplatiť aj stravnými lístkami. Prečo ich spomíname? Stravné lístky si môžeme ako živnostník kúpiť jedným nákupom na celý rok a máme to. Nemusíme platiť účtovníčke za každý doklad. Možno preto nám to ani nespomenula…

A keď sa spýtame živnostníkov, či majú stravné lístky, veľa z nich odpovie, že to nevyužíva. Vraj je to zvyk. Ak by sme chceli tento „zlozvyk“ zmeniť, môžeme sa práve teraz aj odmeniť. Až 5 €! Stačí si objednať online stravné lístky. Chcete zdravie vďaka obedom a 5 €..?

doxx szco odmena5EUR - Odmeňme sa s najjednoduchšou objednávkou stravných lístkov pre SZČO

PS: Teraz počujem v reklame: „Kto sa dobre naje, ten sa neháda.“

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button