fbpx

Dovolenka na Slovensku lacnejšia o 55 %

28. apríla 2021
DOXX - Stravné lístky
2 172

 

Už tretí rok pomáhajú rekreačné poukazy zamestnancom, ako účelový benefit na regeneráciu pracovných síl. Veríme, že práve v týchto dňoch je viac ako inokedy, dôležité motivovať svojich ľudí, aby mohli načerpať energiu do ďalšej práce. Ideálnym nástrojom na cielenú motiváciu a zároveň splnenie zákonnej povinnosti, sú rekreačné poukazy. Navyše, vďaka ich viazanému použitiu iba na Slovensku, významne podporujú náš domáci cestovný ruch. 

Ako špecialista na moderné zamestnanecké benefity Vám rekreačné poukazy zabezpečíme najvýhodnejšie, online priamo na Karty DOXX a s minimálnou administratívou.

Rekreačné poukazy aj v roku 2021

Rekreačné poukazy DOXX sú dôveryhodným a bezpečným nástrojom na zabezpečenie príspevku na rekreáciu. Okrem nízkej administratívy sú vnímané pozitívne aj vzhľadom k tomu, že chránia systém rekreačných príspevkov pred falošnými dokladmi od zamestnancov za úhradu dovolenky. Ich najväčšou výhodou je, že zamestnávatelia ani zamestnanci nemusia kontrolovať a dokladovať účelovosť použitia príspevku na rekreáciu.

Všetko pohodlne online pre zamestnávateľa aj zamestnanca

S Kartou DOXX celý proces príspevku na rekreáciu funguje online a automatizovane, a to aj pre zamestnávateľa, aj pre zamestnanca. Na pohodlnú administráciu dovolenkových poukazov ako zamestnávateľ využíjete Zákaznízku zónu, moderný portál na správu všetkých elektronických DOXX produktov. Oprávneným zamestnancov schválite ich online žiadosť o vydanie rekreačného poukazu, a ten je po online nabití na Kartu DOXX možné hneď čerpať. Zamestnanec svoju žiadosť o vydanie poukazu DOXX tiež zadáva online cez náš web.

Dovolenka na Slovensku lacnejsia DOXX rekreacne poukazy - Dovolenka na Slovensku lacnejšia o 55 %

Široká ponuka pobytov aj táborov na celom Slovensku

Na regeneráciu síl a načerpanie energie do práce si môžu vaši zamestnanci vybrať z rôznych typov ubytovacích zariadení. Vybraný pobyt si jednoducho zaplatia svojim rekreačným poukazom na Karte DOXX, a až následne po dovolenke sa zamestnancom zúčtuje ich pomerná časť 45 %.

Kam na dovolenku?
  • Hotely, penzióny, apartmány s priamou platbou Kartou DOXX
  • Tisíce ubytovaní po celom Slovensku od KiskaTravel, Satur aj Boomer
  • Kúpeľné a wellness pobyty od najväčšieho špecialistu na relax – Relaxos.sk
  • Množstvo detských táborov ponúka Wachumba, Škola futbalu, CK Slniečko a iné.

Poradíme vám

S témou rekreačných poukazov vo Vašej spoločnosti Vám pomôžu naši obchodní manažéri, Infoservis alebo sa zazmluvnite online priamo cez Zákaznícku zónu. Infoservis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00 na bezplatnej linke 0800 166 556 alebo emailom infoservis@doxx.sk.

 

Dovolenka na Slovensku lacnejsia DOXX rekreacne poukazy web - Dovolenka na Slovensku lacnejšia o 55 %

Rekreačné poukazy | Online zmluva Najčastejšie otázky | Karta DOXX

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button