fbpx

Koleso šťastia: Súťaž o výhry v celkovej hodnote až 1 000 €

14. marca 2024
DOXX - Stravné lístky
2 204

Každé euro sa počíta. Veríme, že aj vašich zamestnancov by zopár eur navyše potešilo. Preto sme si aj tento mesiac pre nich pripravili skvelú súťaž o hodnotné ceny.  

Koleso šťastia sa opäť točí 

Už vo štvrtok, 14. marca 2024, opäť roztočíme koleso s cenami v celkovej hodnote až 1 000 €.16 výhercov má možnosť vyhrať eStravenky a eBenefitné poukážky v hodnote až 100 € alebo fpoho darček plný prekvapení.

    marec koleso  NL 2 300x287 - Koleso šťastia: Súťaž o výhry v celkovej hodnote až 1 000 €                                                                                                                                                      

Prečo sa oplatí skúsiť šťastie?   

Marcové Koleso šťastia opäť ponúka skvelé ceny, ktoré sa oplatí vyhrať. Napríklad vďaka eStravenkám môžu vaši zamestnanci ušetriť 100 € na obedoch. Stačí si vybrať obľúbenú reštauráciu. Pozrite si aktuálny prehľad akceptačných miest, v ktorých sa dá platiť eStravenkami. Pre tých, ktorí si vytočia eBenefitné poukážky máme skvelú správu. Našu akceptačnú sieť sme rozšírili o rýdzo slovenskú sieť drogérií. Teraz je možné využiť  eBenefitné poukážky aj na nákup v 101 Drogérie napríklad na nákup čistiacich prostriedkov pre jarné upratovanie. Pozrite si aktuálny prehľad akceptačných miest, v ktorých je možné platiť eBenefitnými poukážkami.   

Všetky informácie o tom, ako sa zapojiť do Kolesa šťastia sú dostupné na našej podstránke Rok plný výhier. Dôležité je, byť držiteľom Karty fpoho a mať v telefóne stiahnutú fpoho appku.   

Ak chcete aj vy pre svojich zamestnancov získať tieto a mnohé ďalšie benefity staňte sa našim klientom.  

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button