fbpx

Mobilná aplikácia s prehľadom transakcií

14. januára 2020
DOXX - Stravné lístky
24 369

 

Ako špecialisti na moderné zamestnanecké benefity sa intenzívne venujeme zvyšovaniu komfortu pri ich používaní. Obľúbené smart riešenia a jednoduchosť sme priniesli aj do našej aplikácie Karta DOXX v mobile. Doplnili sme do nej najžiadanejšie funkcie, dostala nový svieži vzhľad a spustili sme ju aj na iOS. Appka je bezplatná a určená najmä pre držiteľov fyzickej Karty DOXX na správu elektronických zamestnaneckých benefitov a vyhľadávanie akceptačných prevádzok.

História transakcií

Hlavnou novinkou z funkčností je online história všetkých transakcií Karty DOXX, teda pohyby e-Stravných lístkov, e-Benefitných poukážok a rekreačných poukazov. Prehľadne, v členení po jednotlivých e-Produktoch, vidíte dátum aj čas, firmu, miesto, sumu a typ transakcie. A to transakcie kreditné – Dobitie a Prichádzajúci prevod, a rovnako debetné transakcie – Platba a Odchádzajúci prevod.

Vyhľadávanie prevádzok

Veríme, že oceníte aj pridanú funkciu vyhľadávania a filtrovania akceptačných miest elektronických aj papierových produktov. Odporúčame appku používať so zapnutou funkciou lokalizácie, pre rýchle zobrazenie prevádzok vo vašom aktuálnom okolí. Okrem akceptačnej siete na webe je tak k dispozícii ďalšia možnosť, ako si nájsť vo svojom okolí reštauráciu či obchod, kde zaplatíte doxxami. Pri filtrovaní si stačí vybrať konkrétny typ lístku alebo poukážky.

Mobilná aplikácia už aj pre iOS

 App Store Karta DOXX v mobile - Mobilná aplikácia s prehľadom transakcií S novým rokom 2020 sme našu aplikáciu Karta DOXX v mobile spustili už aj pre iPhony. Po jej stiahnutí v App Store si ju spárujte so svojou fyzickou Kartou DOXX. Budete na to potrebovať iba jedinečný aktivačný kód (nájdete ho vo webovom účte ku karte) a PIN kód na potvrdenie (je uvedený v sprievodnom liste, na ktorom ste mali kartu). Aktívne platby mobilom zatiaľ iOS aplikácia neumožňuje.

 

Mobilná aplikácia pre Android

Google Play Karta DOXX v mobile - Mobilná aplikácia s prehľadom transakcií Android verzia Karty DOXX v mobile je virtuálna kópia fyzickej Karty DOXX. Môžete ňou okrem vyhľadávania prevádzok aj pohodlne platiť, keď máte zapnutú NFC funkcionalitu v smarfóne. Aktívne platby realizujete priložením mobilu k POS terminálu prevádzky, ktorá akceptuje elektronické DOXX produkty. Appku si stiahnite na Google Play, nachystajte si aktivačný kód a PIN kód a pri aktivácii postupujte podľa návodu v mobile.

Z ďalších funkcií spomenieme prijímanie našich správ s push notifikáciou či podporu widgetov. Veľmi užitočná je existujúca možnosť zablokovania karty v prípade jej straty alebo krádeže. Skvelé je, že jednu Kartu DOXX je možné aktivovať aj do viacerých mobilov s aplikáciou. Máte ju tak vždy pri sebe, či už v súkromnom alebo aj služobnom smartfóne.

Budeme radi, ak vám vynovená aplikácia bude pohodlne slúžiť a pridáte v App Store alebo Google Play pozitívne hodnotenie aj pre ostatných užívateľov ♥

 

Android aplikácia iOS aplikácia | Karta DOXX

#doxxstravnelistky #kartadoxx

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button