fbpx

Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

17. júna 2022
DOXX - Stravné lístky
3 037

Pohodlné uplatnenie darčekových poukážok

Predstavujeme vám našu horúcu novinku. Elektronické darčekové poukážky, eDaršeky, môžete teraz uplatniť ešte jednoduchšie. V účte držiteľa sme pre každého zamestnanca zaviedli online benefitný portál „Nákupy za eDaršeky“. Prináša super výhodu – po prihlásení do účtu držiteľa na webe majú zamestnanci obchody ako na dlani. Prehľadne si vyfiltrujú, čo chcú nakúpiť, a to podľa mesta, typu, ceny a svojich požiadaviek doslova na pár klikov. Hlavnou výhodou je pohodlné uplatnenie eDaršekov priamo na webe online, bez návštevy obchodov. Naviac pri vybraných prevádzkach prinášame extra akcie a zľavové kupóny od našich partnerov. Napríklad v lete 2022 ponúka náš benefitný portál „Nákupy za eDaršeky“ zľavu na Pilulke.sk pri nákupe vitamínov a doplnkov značky APOROSA.

eDarseky premenovanie 3 1024x772 - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

Motivujte zamestnancov darčekom, či zážitkom podľa vlastného výberu

V dnešnej dobe sa firmy predbiehajú lákavými ponukami a všemožnými výhodami, aby si či už uchmatli najlepších alebo udržali existujúcich skvelých zamestnancov. Je všeobecne známe, že pokiaľ sú zamestnanci spokojní, podávajú lepší výkon a radi sa do práce aj vracajú. Nemajú potrebu odísť ku konkurencii a sú viac fpoho.

Skvelou formou odmeny zamestnancov sú jednoznačne elektronické darčekové poukážky, eDaršeky. Prečo by ste mali siahnuť práve po nich?

  • Široká akceptačná sieť, až 7000 prevádzok a e-shopov,
  • Zamestnanec si sám rozmyslí, čo si za ne zakúpi,
  • Jednoduché a rýchle nabitie online,
  • Pre personalistov prehľadná zákaznícka zóna, objednávky a doklady,
  • eDaršek sa nestratí a neroztrhá,
  • Ľahká platba cez aplikáciu, či Kartou DOXX,

Elektronický benefitný darčekový poukaz je jednoducho moderný a fpoho zamestnanecký benefit. Svojim univerzálnym využitím poteší všetkých. Motivujte zamestnancov a venujte im univerzálne poukážky na wellness, kultúru, šport, nákup oblečenia, vitamínov, kníh alebo vzdelávanie. Vy tak nemusíte rozmýšľať nad tým, aký typ odmeny zamestnancom poskytnete.

doxx fpoho ebp - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

Ako nabiť elektronické darčekové poukážky?

fpoho Karta DOXX spoločne „zastrešuje“ všetky výhody. e-Stravenky aj e-Daršeky. Automaticky je k nej pridružená aj mobilná appka pre iOS aj Android, ktorú si zamestnanci na pár krokov nainštalujú. S Kartou DOXX majú zamestnanci prístup do Dobrého programu – sveta zamestnaneckých výhod. Môžu tak využívať Zľavový svet, súťaže, vstupy na bezplatné zaujímavé podujatia a odmeny za obedy.

Zaplatím pohodlne Kartou DOXX obedy aj eDaršeky?

Samozrejme. Karta DOXX je inteligentná a vie automaticky rozoznať o aký typ nákupu sa podľa POS terminálu jedná.

500€ bez daní a odvodov? 

Odmeňujte a motivujte svojich zamestnancov efektívnejšie. Vďaka zmene Zákona o dani z príjmov v §5 bod 7 o) platnej od 1. januára 2022 môžete svojim zamestnancom prispieť na benefit či zvýšenú hodnotu stravného až do výšky 500 €, ktoré sú oslobodené od daní a odvodov.

Presné podmienky ako si ešte lepšie zoptimalizovať svoje náklady sa dočítate v našej aktualite.

doxx fpoho darceky - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

Životné jubileum, narodeniny, výročie vo firme, či Vianoce? Buďte o krok vpred a zakúpte a venujte svojim zamestnancom eDaršeky už dnes. Neváhajte a odmeňte zamestnancov za skvelú aktivitu v práci, prípadne ich motivujte k ešte lepším výkonom.

fpoho button online objednavka doxx - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

 

e- Benefitné poukážky | Karta DOXX | Dobrý program | Finmajster

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button