fbpx

Online dochádzkový systém s Kartami DOXX

1. januára 2021
DOXX - Stravné lístky
2 364

 

Prinášame vám inovatívne prepojenie Kariet DOXX s ekonomickým systémov Humanet, ktoré vám efektívne zastreší zamestnanecké benefity aj dochádzku. Využívajte multifunkčné Karty DOXX aj na dochádzkový systém a šetrite náklady.

Bezpečná docházková Karta DOXX na online evidenciu

Multifunkčné Karty DOXX umožňujú v sebe niesť nezávisle viacero produktov, majú vysoké bezpečnostné štandardy a sú vhodné pre všetky typy firiem a organizácií. Vďaka svojej všestrannosti ich môžete používať aj na elektronickú evidenciu dochádzky zamestnancov. Bezpečne vám zaznamená všetky príchody a odchody a online prenesie priamo do mzdového systému.

Navyše, pri optimalizácii nákladov je výhodné eliminovať množstvo firemných kariet, ktoré majú vaši zamestananci. Zastrešením do jedného nosiča sa vám automaticky zníži aj prácnosť a spravujete len jeden typ kariet. Takto majú aj zamestnanci väčší komfort, keď na elektronické stravenky, rekreačný poukaz aj „blinkačku“ im stačí jedna skvelá Karta DOXX.

Prepojenie Kariet DOXX s ekonomickým systémom Humanet

V spolupráci so spoločnosťou HOUR prinášame na trh automatizované riešenie dochádzky.  Prepojenie multifunkčných Kariet DOXX s online ekonomickým, mzdovým a personálnym systémom Humanet poskytuje pohodlné a efektívne spracovanie bežnej HR agendy. Ekonomický systém Humanet predstavuje modernú a bezpečnú online alternatívu pre plánovanie a spracovanie dochádzky. Navyše je to veľmi jednoduchý spôsob, ako sprístupniť informácie o dochádzke svojim zamestnancom.

Kontaktujte nás

Náš Infoservis je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00 na bezplatnej linke 0800 166 556 alebo na emailovej adrese infoservis@doxx.sk.

Dochadzka Karta DOXX pohodlne online - Online dochádzkový systém s Kartami DOXX

 

Dochádzkový systém | Karta DOXX

#doxxstravnelistky #dochadzka #kartadoxx #evidenciazamestnancov #humanet

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button